Blog

Máma a mimi je blog o tématech, která (budoucí) maminky a tatínky zajímají. Všichni chceme být dobrými rodiči a dát našim dětem to nejlepší. Aby se nám to povedlo, je potřeba se dobře orientovat v rámci různorodých témat od těhotenství přes porod až po péči o vaše miminko i o sebe. A to může být velmi obtížné v dnešní době, kdy jsme zahlcování informacemi na každém kroku.

Píšu články, které na dané téma obsahují maximum podstatných informací s mnoha relevantními odkazy tak, abyste měli všechno důležité na jednom místě a nemuseli ztrácet čas hledáním na internetu a pročítáním prázdných či dokonce zavádějících informací.

Když jsme se s manželem sami stali rodiči, dostávali jsme z různých stran mnoho často protichůdných rad. Byli jsme hodně zmateni. Nakonec jsme pochopili, že si musíme najít svou vlastní cestu v labyrintu možností a rad různých “odborníků”. I proto jsem se rozhodla se o své zkušenosti podělit v článcích na blogu.

Snažím se je psát vyváženě, protože vím, že to, co fungovalo nám, nebude fungovat všem. Každý rodič má jinou náturu, a tudíž i jinou cestu. Možných témat je hodně, a proto u tu nenajdete odpovědi na všechno. Nicméně pokud vás nějaké konkrétní téma zajímá a nenašli jste jej na internetu dobře zpracované, dejte mi vědět. Ráda se nad ním zamyslím, a pokud to bude možné, vytvořím na něj kvalitní článek.

Doufám, že mé články pro vás budou inspirací, která vám pomůže stát se rodiči, jakými si přejete být. 

Míša Klimešová