Nabídka služeb

Nabízím Vám několik balíčků služeb, které jsem se snažila sestavit tak, abyste měli možnost vybrat si opravdu to pravé pro Vás. Pokud však máte specifické požadavky, není problém se domluvit individuálně anebo využít hodinovou sazbu.

Nabídku služeb budu brzy rozšiřovat o další balíčky, laktační poradenství a terapie.

Seznamovací schůzka

Pokud se zajímáte o možnost najmout si v těhotenství dulu, ráda si s Vámi domluvím osobní či online setkání ZDARMA.

Schůzka je nezávazná a slouží k tomu, abyste si ujasnila, zda si spolu „sedneme“ a budete mít zájem o moje služby. Je vhodné, aby Vás doprovázel partner, protože jeho názor může mít velkou hodnotu při Vašem společném rozhodování.

Balíček „Kompletní péče“: 6 000 Kč

Balíček Kompletní péče umožňuje hlubší navázání vzájemného vztahu duly a klientky, která hledá kontinuální podporu během těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Čím lépe Vás znám, tím kvalitnější služby Vám mohu poskytnout.

Právě kontinuální péče konkrétní podpůrné osoby (kromě partnera) ženám často chybí, protože zdravotnická péče je roztříštěná na návštěvy různých specializovaných pracovišť a během porodu se zdravotní pracovníci střídají podle směn.

Balíček Kompletní péče zahrnuje:

Péče v Těhotenství:

 • 1 x seznamovací schůzka osobně/online (30 min) – ZDARMA
 • 3 x předporodní schůzka (60 min)
 • 2 x telefonická/online konzultace mimo pohotovost k porodu (30 min)

Osobní seznamovací schůzky mi umožní poznat Vás a Váš příběh a umožní mi účinněji Vás podporovat zejména během porodu. S dulou můžete sdílet svoje přání i obavy a naplánovat si vše tak, abyste na praktické věci nemusela při porodu myslet a mohla se plně ponořit sama do sebe.

Minimálně jedna schůzka probíhá u klientů v domácnosti. To proto, abych se u Vás mohla zorientovat a v začátku porodu o vás plnohodnotně pečovat.

Péče při porodu:

 • Pohotovost 24/7 v období 4 týdnů okolo Vašeho předpokládaného termínu porodu
 • Přítomnost a podpora v domácnosti
 • Přejezd do porodnice
 • Přítomnost a podpora během porodu (v době nemožnosti osobního doprovodu z důvodu epidemií probíhá telefonicky/přes videochat)

Dva týdny před a po Vašem předpokládaném datu porodu jsem pro Vás k dispozici 24/7 na telefonu a vyrážím do 90 min od zavolání, že už mě chcete mít u sebe. Budu Vás a Vašeho partnera podporovat doma v začátcích porodu, při přejezdu do porodnice i v porodnici.

Péče během šestinedělí:

 • 1 x poporodní schůzka + laktační poradenství (120 min)

Pomohu Vám s čímkoliv, co pro Vás zrovna bude v danou chvíli nejvíce znamenat. Ať už to bude emoční podpora, laktační poradenství, pomoc se staršími dětmi nebo práce v domácnosti.

 • Do ceny balíčku je zahrnutý také čas strávený na cestách, výdaje za pohonné hmoty a parkování v rámci Prahy.

Mimo Prahu: paušální poplatek za schůzku/doprovod k porodu 200 Kč + poplatek za parkování dle aktuálního místního ceníku (porodnice, bydliště klienta).

Balíček „Poporodní péče“: 2 500 Kč

Balíček poporodní péče nabízí přítomnost a podporu duly v citlivém období šestinedělí.

Balíček Poporodní péče zahrnuje:

 • 2 x poporodní schůzka + laktační poradenství (120 min)

Pomohu Vám s čímkoliv, co pro Vás zrovna bude v danou chvíli nejvíce znamenat. Ať už to bude laktační poradenství, emoční podpora, pomoc se staršími dětmi nebo práce v domácnosti.

Laktační poradenství: 800 Kč

Plánuji poskytovat od března 2021.

 • 1 x laktační poradenství (120 min)

Terapie Access Bars

Plánuji poskytovat od června 2021

 • 1 x konzultace telefonická/online dle dohody (30 min)

Hodinová sazba: 600 Kč

 • 1 x poporodní schůzka/konzultace (60 min)